Головна » На експорт » Новини Культури » Київська письменниця сьогодні у Рівному презентує дві книги

Київська письменниця сьогодні у Рівному презентує дві книги

uh1bf9tcbeaCьогодні, 7 листопада, об 11 годині в Рівненській обласній бібліотеці для молоді (вул. Київська, 18) відбудеться презентація книг для підлітків в жанрі фентезі письменниці з Київщини Алли Гутніченко «Ненаписана історія» та «Таємниця темних катакомб».

Молода письменниця мешкає в місті Богуслав що на Київщині. Навчалася в Білоцерківському національному аграрному університеті, там відвідувала літературний гурток. ЇЇ прагнення писати народилося з любові до читання та постійної роботи над власною фантазією. Реалізувати свій замисел на папері Аллі допоміг поет-гуморист Володимир Іванович Дідківський, який був керівником гуртка.

У Львові була видана перша книга авторки «Ненаписана історія», згодом її історія-продовження «Таємниці темних катакомб». Ці книги вирізняє особливо трепетне і шанобливе ставлення до книг і до читання. Герої творів Алли Гутніченко потрапляють у карколомні пригоди в дивовижному світі, населеному міфічними істотами. Це захопливі історії юнацьких мрій, дружби, вірності, зради та амбіцій,  насичених пригод і справжньої магії та зустрічі  з чудовими героями, які виплекала уява письменниці Алли Гутніченко.

На презентацію запрошені читачі бібліотеки, шанувальники літературного слова та учні НВК №12

Актуально

Усікновення глави Івана Предтечі: що в цей день робити не можна

Сьогодні, 11 вересня – день пам`яті страти Предтечі і Хрестителя Господнього Івана , який православні …

Залишити коментар