Головна » Новини » Культура » У Рівному презентують “Дивосвіт Олега Шупляка”

У Рівному презентують “Дивосвіт Олега Шупляка”

events-6277-147161356584835209946792856398353831509531n-8212-kbДвовзори – саме так називає власні картини з подвійним, а то й потрійним змістом Олег Шупляк. Художник з Тернопільщини, якого порівнюють з самим Сальвадором Далі. Його роботи – це ніби вікна, крізь котрі дивишся і спочатку бачиш раму, завісу, букет квітів на підвіконні, але коли визираєш крізь нього, то відкривається цілий краєвид або знайому людину, котра дивиться прямісінько на вас. Повідомляє прес-служба РМБК.

Олег Шупляк – унікальний художник, котрий проживає у містечку Бережани. За освітою він архітектор, а нині викладає у бережанській дитячій художній школі. Він є членом Національної Спілки художників України, бере участь і влаштовує власні виставки в Україні та за її межами.

Художник неодноразово демонстрував свої роботи закордоном: у Великобританії, Росії, Японії, Кореї, США, Данії та інших країнах. Та, навіть здобувши світове визнання, він продовжує створювати свої шедеври на старенькому горищі. З одного боку — це звичайні пейзажі, але, якщо придивитися, то з-за дерев, будинків, хмар неначе “виринають” портрети таких видатних особистостей, як Тарас Шевченко, Іван Франко, Джон Ленон, Ван Гог, Дарвін та інші.  Картини оптичні ілюзії, обмани зору та ігри розуму – ви неодмінно бачили його роботи в інтернет-мережі, вражались, але, можливо, навіть не підозрювали, що він наш земляк.

З 11 листопада по 2 грудня більше 50 робіт цього неймовірного митця експонуватимуться у Виставковій залі Рівненського Міського Будинку Культури. Початок о 15:00 год.

Актуально

На Рівненщину надійшло майже 6000 кг гуманітарної допомоги з Нідерландів

Вантаж вагою майже 6000 кілограмів донорської підтримки надійшов на Рівненщину з Нідерландів, повідомляють у прес-службі Рівненської …

Залишити коментар