Головна » Новини » Патріарха УПЦ КП Філарета запросили до США

Патріарха УПЦ КП Філарета запросили до США

a4fee9a914b54bea2020c34adcaf517dПатріарх УПЦ КП Філарет 4 листопада на запрошення громади Церкви Вознесіння Господнього Кліфтона (Нью Джерсі) прибув до США. У терміналі Newark Liberty International Airport Нью Джерсі його зустріло духовенство Київського Патріархату та віряни, повідомляє офіційний сайт УПЦ КП.

Наступного дня, 5 листопада, Патріарх очолив збори вікаріату УПЦ Київського Патріархату в США та Канаді.

У зібранні, що відбулося у приміщенні Свято-Покровської парафії м. Кліфтона, взяли участь настоятелі та голови управ вікаріату.

Під час зборів прозвучала інформація про діяльність парафій, було розглянуто актуальні питання з життя патріарших парафій у США та УПЦ Київського Патріархату й Вселенського Православ’я.

Патріарха Філарета супроводжував перший проректор Київської православної богословської академії, член Вищої церковної ради УПЦ Київського Патріархату протоієрей Олександр Трофимлюк.

У другій половині дня Патріарх Філарет відвідав Український музей у Нью-Йорку, де оглянув виставки, присвячені 25-річчю проголошення Незалежності України.

Крім того, Предстоятель Київського Патріархату зустрівся з ініціаторами створення громади УПЦ Київського Патріархату в Брукліні (Нью-Йорк).

На початку зібрання слово мав Володимир Майченко, який окреслив сучасний стан і перспективи парафії.

Патріарх висловив свої поради та надав архипастирське благословення майбутній громаді.

Актуально

Сьогодні у Рівному для майбутніх поліцейських стартують фізичні випробування

Сьогодні у Рівному майбутніх поліцейських перевіряли на фізичну витривалість. Нагадаємо, із усіх поданих кількох сотень …

Залишити коментар