Головна » Новини » Культура » Волонтерський Агітпотяг “Труханівська Січ” побував у Рівному

Волонтерський Агітпотяг “Труханівська Січ” побував у Рівному

Вчора до Рівного завітали близько 200 учасників Всеукраїнської акції «Потяг Єднання України «Труханівська Січ».

Акція започаткована за ініціатив громадських та волонтерських організацій та курсує містами України. До цього Потяг вже побував у Вінниці, Хмельницькому, Кам’янець-Подільському, Тернополі, Чернівцях, Коломиї, Івано-Франківську, Львові, Мукачевому, Ужгороді та Луцьку.

До Рівного потяг прибув о 9.00  годині ранку. На залізничному вокзалі їх зустріли представники влади, волонтери та молодь. Після приїзду вирушили на кладовище «Нове», там пройшла церемонія покладання квітів і вінків до пам’ятників та могил загиблих учасників АТО та Героїв Небесної Сотні.

Для учасників Труханіської Січі була розроблена відповідна екскурсія містом Рівне. Побували вони і у зоопарку, і на футболі, і у галееї ЄвроАрт, адже в цей час там проходить виставка про Крим. 

Після екскурсії містом учасники акції зібралися у приміщенні обласної ради, щоб підбити підсумки 17 денного перебування у Західних областях України. 

З Рівного потяг поїхав до столиці. Після, організатори зроблять висновок і невдовзі планують запустити четвертий потяг. Де в одному купе буде не лише Схід,  а й Захід разом. 

Нагадаємо, Всеукраїнську акцію «Потяг Єднання України «Труханівська Січ» започаткували з метою сприяння консолідації суспільства, піднесення патріотичного духу, розвитку волонтерського руху, розвінчування міфів російської пропаганди, налагодження діалогу і зміцнення взаєморозуміння жителів різних регіонів України.

Деталі, про перебування Потяга Єднання на Рівненщині, дивіться уже у понеділок у програмі “У ритмі подій” на телеканалі “Ритм” о 19.00, 20.00 та 21.00 годинах

Актуально

Міносвіти уже визначили графік проведення ЗНО-2018 (+ГРАФІК)

Відповідно до наказу, реєстрація осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 6 лютого до 19 березня …

Залишити коментар