Головна » На експорт » ЗМІ: військові хакери США проникли у російські системи

ЗМІ: військові хакери США проникли у російські системи

Американські військові хакери проникли в енергосистему Росії, телекомунікаційні мережі та «кремлівські системи управління», передає NBC News з посиланням на високопоставлених чиновників розвідки і документи, з якими ознайомився телеканал.

1456251902_1c2tywujc08

Як зазначається у повідомленні, це проникнення створює умови для того, щоб завдати шкоди російським системам, якщо США вважатиме це за необхідне.

Раніше американські офіційні особи заявляли, що Росія, Китай та деякі інші країни проникли в сегменти критичної інфраструктури США, залишивши там «закладки» шкідливого програмного забезпечення, при активації яких можна вимкнути електропостачання або інтернет у всіх основних містах.

Останнім часом стосовно Росії у США почали звучати також звинувачення у тому, що вона нібито намагається, в тому числі шляхом хакерських дій, втрутитися в процес виборів президента, щоб підіграти республіканцеві Дональду Трампу, якого дехто називає «фаворитом Кремля».

При цьому представники американських спецслужб не схильні очікувати від Росії атак на критичну інфраструктуру, так як це було б актом війни. Однак вони вважають, що Москва може в рамках інформаційної війни вкинути в мережу фальшиві матеріали, зламати сторінки у соціальних мережах, поширити дезінформацію.

Чиновники уточнюють, що кіберзброя США буде задіяна у повній мірі тільки в тому малоймовірному випадку, якщо їх країна піддасться серйозній атаці.

 

Актуально

На Рівненщину надійшло майже 6000 кг гуманітарної допомоги з Нідерландів

Вантаж вагою майже 6000 кілограмів донорської підтримки надійшов на Рівненщину з Нідерландів, повідомляють у прес-службі Рівненської …

Залишити коментар