Головна » На експорт » Революційний старт цін від компанії “Файн Сіті девелопмент”

Революційний старт цін від компанії “Файн Сіті девелопмент”

shherbakovКомпанія «Fine City Development» відома рівнянам тим, що у вересні цього року саме вона оголосила безпрецедентну містобудівну революцію у нашому місті, продовжує у південній частині Рівного підготовчі роботи до будівництва першого кварталу нового величезного мікрорайону Басів схил.

– Будівельні роботи розпочнуться вже у листопаді і триватимуть навіть взимку, це дозволяє сучасна технологія будівництва, яку ми збираємось використовувати – говорить директор цієї девелоперської компанії Євген Щербаков,- а поки що ми системно спілкуємось з рівнянами, майбутніми мешканцями Басового схилу. Проводимо у нашому Центрі продажу квартир регулярні фокус-групи, мета яких ще більше удосконалити умови комфортного проживання людей у наших майбутніх будинках. Це стосується не тільки технічних, чи архітектурних питань. У нас є бажання, щоб майбутні сусіди по Басовому схилу знайомились між собою вже сьогодні. Щоб вони разом формували власну спільноту, та правила, за якими ця громада існуватиме та матиме свій подальший розвиток протягом наступних років. Адже будівництво усього Басового схилу – це наша досить дальня стратегія, розпланована на роки. Хоча, нагадую, перша черга з 3-х секцій першого житлового комплексу буде здана нами в експлуатацію вже через рік. А перший квартал буде зведений приблизно за 2 роки.

02

– А що ви пропонуєте рівнянам вже сьогодні?

– Не гаяти час. Резервувати свої квартири на Басовому схилі. Це тільки на перший погляд здається, що їх досить багато. Але планування різне, різні краєвиди за майбутніми вікнами, різні ціни. Тому ми пропонуємо вже сьогодні на досить символічних, як то кажуть, умовах ставати власниками своїх апартаментів. Цікавитись. Розбиратись у деталях. Не боятися мріяти. І вже сьогодні змінювати своє життя на дійсно європейський стиль. До 1-го грудня ми оголосили акцію, яку раджу не прогаяти. Більш докладно про її умови ми розповідаємо усім охочим, у нашому Центрі продажу, що на Драгоманова, 1. Ми відкрита компанія, у нас не має таємниць від наших клієнтів. Ми готові до відвертих та цілком вичерпних відповідей на усі їх запитання.

06

Розмовляла Олена Сєргєєва

poster_reklama_aktsiya

УВАГА АКЦІЯ !!!
Компанія “Fine City development” розпочинає акцію:

«РЕВОЛЮЦІЙНИЙ СТАРТ ЦІН»

До кінця місяця зарезервуй свою улюблену квартиру
всього за 2,5% від її вартості!

І це ще не все!

До початку будівництва першого кварталу мікрорайону
«Басів схил» діє стартова знижка на усі вільні квартири та
комерційні приміщення!

Сьогодні наші ціни доступніші за доступні!

Наскільки?

Дізнайся про це у Центрі продажу на Драгоманова, 1,
або за телефоном: 067 464-88-88
www.finecity.com.ua

І пам’ятай: кількість квартир обмежена! Їх вже сьогодні резервують інші!

Акція діє тільки до 1-го грудня 2016 року.

 

На правах реклами

Актуально

У Рівному вшанували загиблих правоохоронців

22 серпня – День пам’яті правоохоронців, які загинули при виконанні службових обов’язків. В цей день, …

Залишити коментар