Головна » На експорт » Новини Події » Адміністрація рівненського ліцею заперечує звинувачення у бездіяльності та запевняє, що не ділить школярів за соціальним статусом

Адміністрація рівненського ліцею заперечує звинувачення у бездіяльності та запевняє, що не ділить школярів за соціальним статусом

1295604527
Адміністрація Рівненського економіко-правового ліцею стурбована поширенням інформації щодо бездіяльності керівництва закладу щодо інциденту, який трапився з одним із учнів ліцею (матеріал на нашому сайті під назвою: “Школяра, сина відомих рівненських митців, звинувачують у протиправних діях у ліцеї” ). Керівництво закладу запевняє, що ця інформація є неправдивою і спотворює уявлення про організацію навчально-виховного процесу в ліцеї.

Зокрема, у зверненні адміністрації РЕПЛ йдеться:

“Пройшло два місяці навчального року після літніх канікул. На жаль, час не простий, кожен з батьків переживає за безпеку своїх дітей і готовий  в будь-який момент і в будь-який спосіб уберегти їх. Але інколи це виходить не так, як хотілося б.

04.11.2016 р. в соціальній мережі «Фейсбук» з’явилась інформація  пана Юрія «Українця» щодо бездіяльності адміністрації  закладу, а особливо директора, з приводу використання газового балончика у закладі  і не тільки.

Колектив закладу обурений даною інформацією та хоче сказати, що ніколи не поділяв і не поділяє учнів за соціальним статусом.  А з приводу інциденту з розпиленням в приміщенні ліцею газу «Терен -4 М» ???, то хочемо сказати, що адміністрацією закладу вжито ряд заходів, спрямованих на профілактику неправомірних вчинків учнями, проведено роз’яснювальну роботу з учнями та  батьками винуватців  конфлікту  за участю представників правоохоронних органів.

Шановні друзі! Давайте будемо чесними, справжніми українцями  і говорити правду у вічі, а не ховатись за сторінками соцмереж!

Батьки, будьте уважними, спілкуйтесь частіше зі своїми дітьми, проводьте з ними більше часу і все у нас буде добре!

Адміністрація РЕПЛ”

Актуально

Сьогодні у Рівному для майбутніх поліцейських стартують фізичні випробування

Сьогодні у Рівному майбутніх поліцейських перевіряли на фізичну витривалість. Нагадаємо, із усіх поданих кількох сотень …

Залишити коментар