Головна » На експорт » Завтра до Рівного прибуде “Потяг Єднання України”

Завтра до Рівного прибуде “Потяг Єднання України”

Понад 150 учасників Всеукраїнської акції «Потяг Єднання України «Труханівська Січ», завтра приїдуть до Рівного. Повідомляє прес-служба РОДА

Акція започаткована за ініціативи 86 громадських та волонтерських організацій та курсує містами України. Потяг уже побував у Вінниці, Хмельницькому, Кам’янець-Подільському, Тернополі, Чернівцях, Коломиї, Івано-Франківську, Львові, Мукачевому, Ужгороді та Луцьку. З Рівного потяг повернеться до Києва.

Отож, о 9 годині на залізничному вокзалі Рівного учасників акції – студентів, активістів та військових зі Сходу – зустрічатимуть представники влади, волонтери та молодь.

Після, о 10.00 на кладовищі «Нове» пройде церемонія покладання квітів і вінків до пам’ятників та могил загиблих учасників АТО, Героїв Небесної Сотні.

Далі для учасників акції запланували екскурсію. А о 15 годині відбудеться прес-конференція для представників ЗМІ щодо результатів реалізації Всеукраїнської акції «Потяг Єднання України «Труханівська Січ» (Майдан Просвіти, 2, велика зала засідань).

О 15.30 на Майдані Незалежності обласного центру пройде концерт за участю представників «Потягу Єднання».

Нагадаємо, Всеукраїнську акцію «Потяг Єднання України «Труханівська Січ» започаткували з метою сприяння консолідації суспільства, піднесення патріотичного духу, розвитку волонтерського руху, розвінчування міфів російської пропаганди, налагодження діалогу і зміцнення взаєморозуміння жителів різних регіонів України.

Актуально

На Рівненщині більше 200 пар скористалися програмою «Шлюб за добу»

З моменту запровадження у Рівному пілотного проекту «Шлюб за добу» Рівненський міський відділ ДРАЦС Головного …

Залишити коментар