Головна » Новини » Економіка » Михайло Корилкевич і німецькі “тьолочкі” (ФОТО)

Михайло Корилкевич і німецькі “тьолочкі” (ФОТО)

Голова правління Рівненського обласного фонду “Любіть Україну”, Президент Української асоціації вапняної промисловості, голова Громадської експертної ради Дубенщини Михайло Корилкевич перебуває зараз у Німеччині на курсах. Зокрема, на своїй сторінці у Фейсбук, Михайло повідомив:

“На курсах у Німеччині 🙂
У сільськогосподарському навчальному центрі Triesdorf (громада Вайденбах, що розташована в Баварії) зараз навчається 25 власників і зоотехніків молочного стада з України та інших країн. Навчальний план щільний – з 05.00 і до 17.00 щодня, крім вихідних. Організатори підійшли до справи максимально серйозно: цього тижня вивчаємо та поновлюємо знання з особливостей годування ВРХ, вирощування і годівлі телят, догляд за ВРХ. Навчальна база – сучасні комплекси, які використовують сучасне обладнання. У вихідні за планом – екскурсія на підприємства в сусідніх містах.”

І поділився фото:

  

“Кожен ранок у навчальному центрі розпочинається о 05:00 – саме з доїння. Об’єми надоїв насправді залежать від багатьох чинників.
Ось так подоїли 50 корів.”

  

Актуально

В Острозі презентували логотип та гасло міста

В Острога з`явився логотип міста. Урочиста презентація відбулася 20 квітня під час відкриття туристичного сезону. Директор Центру …

Залишити коментар