Головна » На експорт » Новини Науки » Школяра, сина відомих рівненських митців, звинувачують у протиправних діях у ліцеї

Школяра, сина відомих рівненських митців, звинувачують у протиправних діях у ліцеї

Рівнянин Юрій Українець на своїй сторінці у Фейсбук, розказав інтригуючу історію про сина відомих у Рівному митців, який здійснив негідний вчинок у навчальному закладі. Зокрема, Юрій повідомив:

skrin-1“Рівненські мажори, або школа як віддзеркалення нашого сьогодення.
(офіційне звернення до міської освіти)

На початку скажу, що проблема викладена мною є типовою для всіх шкіл. В деяких з ними борються (не завжди успішно) в деяких приховують (як в нашому випадку) боячись гніву керівництва.
Так от, є в Рівному такий собі економіко-правовий ліцей, чудовий заклад, гарні вчителі і в принципі все нормально, аби ще директору трохи мужності… Вчаться в ньому діти різних батьків, в тому числі і як кажуть в народі «непростих». І вчиться там в дев’ятому «А» класі син, як кажуть в ФБ, відомої рівненської перукарки (особисто я про неї вперше в Інтернеті і прочитав, хоча живу у Рівному багато років, ну не буду сперечатись можливо хтось її і знає, ну так сталось рідко буваю в перукарнях, а просту солдатську зачіску можливо зробити і в окопі…), тієї яка недавно одружилась з трохи більш відомим в місті фотографом (ну його пару раз чув 😉 …). Так ось, це син «відомої» мамочки с самого початку навчання в ліцеї (2015р.) вирішив заявити, що він «серйозний пацан», зібрав банду «однодумців» і розпилив в приміщеннях ліцею газовий балончик – «Терен». І не просто пшикнув в коридорі, а свідомо пройшовся по всьому ліцею і пускав газ в класи та приміщення.
Для несвідомих – «Изделия “Терен-4М” ТУ У 29.6-19485052-019-2002 предназначены для использования правоохранительными органами в качестве средства активной обороны и представляют собой баллоны аэрозольного типа, заполненные препаратом, содержащим вещества слезоточивого и раздражающего действия (ирританты) морфолид пеларгоновой кислоты (МПК) и CS.
Слезоточивый газ — собирательное название ирритантов (веществ слезоточивого или раздражающего действия), имеющих свойства лакриматоров (например, CR, CS, CN), оказывающих раздражающее действие на слизистые оболочки, дыхательные пути и пр. и применяемых в форме различных аэрозолей (т. н. «газы»). Применяется правоохранительными органами и гражданскими лицами для пресечения и ликвидации групповых хулиганских проявлений, массовых беспорядков, пресечения иных противоправных действий, представляющих общественную опасность. Применяется вооруженными силами как оружие нелетального действия, а также в ходе занятий по защите личного состава от оружия массового поражения (во время проведения занятий по ЗОМП в войсках практиковалось окуривание личного состава, находившегося в средствах индивидуальной защиты, слезоточивым газом в условиях, максимально приближенных к боевым, для тренировки и одновременной проверки средств защиты). Слезоточивый газ относится к химическому оружию.»
В цей час в ліцеї перебували діти хворі на астму, вагітні вчительки, люди похилого віку, вдихання якими даного газу могло призвести до негативних наслідків в тому числі і летальних. Взагалі деякі учні та вчителі відчували наслідки цієї газової атаки близько тижня, першіння в горлі, головні болі, запаморочення. Якби не вмілі дії педагогів, які не розуміючи що сталось організували евакуацію з приміщення, могли бути і тяжкі наслідки. Після такого ЧП здається нормальна реакція нормального керівника встановити винуватців і публічно наказати, щоб всі зрозуміли за що, тим самим посиливши дисципліну та порядок. Як тільки стало зрозуміло хто винуватий відразу в ліцеї з’явилась «відома» мамочка, яка підняла дикий крик на захист «своєї золотої дитини» погрожуючи своїми зв’язками та впливовими клієнтами (хто там в неї стрижеться Гіларі Клінтон?), ну директор звісно скис і почав дурнів робити з педагогів мовляв попридумували нічого не було, і так далі…
Ну а «серйозні пацани» зрозуміли, що їм ніхто нічого не зробить почали «строїти» ліцей, постриглись налисо чи то скінхеди, чи то просто ……. Доречи в цьому році знову розпилили «Терен», вибігали на вулицю всі вже більш організовано із знанням справи…. Хороводять в ліцеї бритоголові, авторитет дирекції (читай влади) на нулю і все начебто в порядку (майже як у дорослих), поки один хлопець із 10-го економічного не розмістив на них карикатуру в соціальних мережах (можливо дістали, а може щось інше…). Так от бритоголові на чолі із сином «відомої» мамочки, зловили його прямо в ліцеї і по звірячому побили. І знову дирекція замість того щоб наказати винних намагається «зам’яти» справу, бо мамочки вони бояться більше ніж батьків побитої дитини.
Так, у нас соціально не рівне суспільство,соціальна рівність це утопія, ми вже це проходили, однак пани освітяни знаєте чому в духовно слабкому Заході порядок? Тому, що там з дитячого садочка на конкретних прикладах показують, що за любе правопорушення неминуче покарання, незалежно він статків, соціального статусу, та посад батьків. Скажіть мені щоб Ви робили якби дитина хвора на астму задихнулась від «Терену»?
В ті застійні декомунізовані часи батьків за витребеньки пасинків могли і з партії виключти, а це вважай край кар’єрі та нормальній роботі. А зараз можновладці ще навпаки вчать свої чада бути «крутими» в гіршому розумінні цього слова. Це все від культури, бо розумом нажаль вони себе проявити не можуть, то їм необхідно принижувати оточуючих щоб відчувати себе хоча б кимось. А діти це віддзеркалення батьків вони ведуть себе точно як ми, вони копіюють нас на підсвідомості.
Як казав Бісмарк: «Ворог іде туди, де програє вчитель і священик», і мені здається, що в нашій освіті (в першу чергу її функціонери) ніхто не збирається «вигравати» наших дітей…”

Актуально

У Росії через масове отруєння закрили фестиваль

У Томській області через масове отруєння достроково завершили міжнародний фестиваль Свято сокири. За даними РИА Новости, …

Залишити коментар