Головна » Новини » Економіка » Рівненські військові за три дні збудували моста над Іквою

Рівненські військові за три дні збудували моста над Іквою

На Млинівщині, в селі Добрятин  завершується будівництво сорокаметрового дерев’яного мосту через річку Іква. Як повідомив офіцер прес-служби Міністерства оборони України в Рівненській області підполковник Віктор Шубец, на Рівненщині військові інженери Збройних Сил України за рік спорудили чотири мости. Попередні три мости для мешканців краю будувались без прив’язки до часових показників, то цей низьководний міст зводився за графіком та з врахуванням попередньо набутого досвіду.

Натомість командир інженерного підрозділу майор Олексій Дем’янчук запевнив що ця інженерна споруд здатна витримати до 60 тонн І її військові збудували лише за три дні.

‑  Це дуже високий часовий показник, більше того – цей міст було збудовано ц два ризи швидше від попередніх. Може видатися, що роботи виконані поспіхом ‑ це не так. Все зроблено, як годиться за технологією. Це своєрідний підсумок заходів бойової підготовки підрозділу за цей рік, а ще подарунок місцевим мешканцям, -– наголосив офіцер.

З нагоди професійного свята – Дня інженерних військ – до військовослужбовців Центру дорожнього забезпечення Головного управління оперативного забезпечення Збройних Сил України завітали представники місцевої громади. Як розповів голова Добрятинської сільської ради Микола Рудюк він вражений наскільки швидко і якісно військові вирішили проблемне питання, яке роками не могли вирішити органи державної влади та місцевого самоврядування.

 

 

Актуально

Рівне накрила чорна хмара, дощ, град та фото в соцмережах (ФОТО)

Неймовірне затемнення серед білого дня 22 вересня близько 15.40 зафіксували у рівному його мешканці. Здивовані …

Залишити коментар