Головна » Новини » На Рівненщині у Дубенському відділі поліції знищать здану зброю

На Рівненщині у Дубенському відділі поліції знищать здану зброю

1467444946_zbroya1-1
Фото ілюстративне.

На Рівненщині в жовтні відбувся місячник добровільної здачі зброї. Громадяни, які добровільно здають до поліції зброю, боєприпаси, вибухові матеріали, спеціальні засоби, що зберігаються незаконно, звільняються від кримінальної відповідальності.

До Дубенського відділу поліції за цей період було здано 13 одиниць зброї, а саме: 1 нарізну рушницю (після смерті власника один із родичів виявив бажання переоформити її на себе), 4 саморобні пристрої та 7 предметів, що відносяться до холодної зброї (ножі та штики). Один газовий пістолет власник віддав до поліції, адже більше в ньому не має потреби.

Усе прийняте, окрім карабіна, буде передано до відділу озброєння Головного управління Нацполіції України в Рівненській області для знищення.

Майже усю зброю, яку громадяни здали до Дубенського відділу поліції, буде знищено. Про це повідомив інспектор з контролю за обігом зброї Дубенського ВП ГУ НП Дмитро Стеха.

Актуально

У Росії через масове отруєння закрили фестиваль

У Томській області через масове отруєння достроково завершили міжнародний фестиваль Свято сокири. За даними РИА Новости, …

Залишити коментар