Головна » На експорт » Новини ВІДЕО » 315 тисяч за пів дня задекларував голова Рівненської ОДА ( ВІДЕО)

315 тисяч за пів дня задекларував голова Рівненської ОДА ( ВІДЕО)

26_promo_3Вже декілька днів українці в шоці. Причина – оприлюдненні в електронних деклараціях статки високопосадовців України. Рівненські владці порівняно з і столичними виглядають доволі скромно. Так, міський голова Рівного Володимир Хомко признав своїми 235 тисяч гривень доходу за минулий рік. Голова обласної адміністрації Олексій Муляренко написав собі 315 тисяч гривень. Сам процес заповнення декларації не викликав у останнього особистих труднощів. Каже витравив більше часу через технічні недоліки сайту.Чиновник запевняє, задекларував усе, що має. Тому заповнювати декларацію йому не було важко.

Депутат Верховної Ради Єгор Соболєв поставив на вуха усіх посадовців у яких задекларовані статки та маєтки не відповідають доходам. І запропонував , щоб чиновники особисто прозвітували , звідки у них мільйони готівки та люксові будинки.

Люди кажуть, таке задеклароване неподобство має мати юридичні наслідки. Активісти вже збирають наступний Майдан, а народні депутати, після декларації своїх статків вирішили таки відмовити від підняття собі заробітної плати. Навіть встигли ухвалити про це закон.

 

Актуально

Для очистки Басівкутського озера використають рибу

З міського бюджету виділили 100 тисяч гривень на закупівлю двох особливих видів мальків. Експерти сподіваються …

Залишити коментар