Головна » На експорт » Новини Події » Рятувальники Рівненщини рятувати готові!

Рятувальники Рівненщини рятувати готові!

Зведені загони Рівненщини готові до ліквідації можливих надзвичайних подій в осінньо-зимовий період.

З 31 жовтня по 1 листопада в Головному управлінні ДСНС України у Рівненській області відбулась перевірка з питань тренування Аварійно-рятувального загону спеціального призначення та 63-го зведеного пожежно-рятувального загону щодо дій за призначенням. Дані заходи проводились відповідно до Плану основних заходів цивільного захисту на 2016 рік, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 06 квітня 2016 року №269-Р.

 
Так, членами комісії ДСНС в складі трьох чоловік під керівництвом заступника начальника відділу Департаменту реагування на надзвичайні ситуації полковника служби цивільного захисту Олександра Літвіна перевірено готовність аварійно-рятувального та зведеного пожежно-рятувального загонів для виконання особливих завдань, перевірено комплектування особовим складом, технікою, засобами зв’язку та речовим майном.

 
Рівненщини є особливим регіоном, адже знаходиться в зоні дії двох атомних електростанцій. Також на території області розташовано близько п’ятисот потенційно-небезпечних об’єктів, 11 з яких є хімічно-небезпечними, тому дуже важливо тримати на постійному контролі стан високої готовності рятувальників до виконання завдань за призначенням.
     Фото – ГУ ДСНС в Рівненській області

Актуально

Для найдорожчих дерев виділили майже 300 тисяч гривень

На алеї Чайки (Майдан Незалежності), в парку на “Лебединці” (площа Короленка) та біля автостанції “Чайка”(вулиця …

Залишити коментар