Головна » На експорт » Новини Події » В суботу у Рівному голосуватимуть за громадський бюджет

В суботу у Рівному голосуватимуть за громадський бюджет

громадський бюджетНайближчої суботи в Рівному розпочнеться голосування за проекти Громадського бюджету міста. Голосування проводитиметься двома шляхами, на інтернет сайті www.rivne.pb.org.ua та безпосередньо на пунктах облаштованих для голосування.

Сьогодні з цього приводу в залі засідань міськвиконкому відбулась нарада.  Працівники ЖКП та інших установ у яких буде облаштовано такі пункти обговорили процедуру видачі бланків для голосування та їх передачі для подальшого підрахунку.

Мешканцям достатньо буде ознайомитися з проектами на сайті та запам’ятати номери проектів, які вони бажають підтримати. Кожен рівнянин, зможе проголосувати за 3 малих та 3 великих проекти.

Голосування відбуватиметься з 5 по 11 листопада у приміщенні виконкому за адресою (вул.Соборна 12а), у приміщенні Центру надання адміністративних послуг (м-н Просвіти 2), у приміщенні ЖКП Західне та ЖКП Сонячне (вул.Вербова 20), ЖКП Галицьке (вул.Відінська 40а), ЖКП Перспективне (вул.Будівельників 1), ЖКП Покровське (вул.Євгена Гребінки,8а), у робочі дні з 09:00 до 18:00 та у вихідні – з 09:00 до 16:00 год.

Актуально

ТЕРМІНОВО: Біля Рокитного місцеві перекрили міжнародну трасу

Як стало відомо, 24 вересня жителі сил Кисорічі та Карпилівка Рокитнівського районі перекрили рух на …

Залишити коментар