Головна » На експорт » Народні обранці передумали підвищувати собі зарплатню

Народні обранці передумали підвищувати собі зарплатню

Сьогодні, 1 листопада, Верховна Рада України скасувала підвищення зарплати народнім обранцям.  «За» дане рішення проголосували 264 народних обранців. Повідомляє сайт replyua.net

Даним рішенням Рада внесла певні поправки до попередньо прийнятої постанови стосовно державного бюджету на 2017 рік, скасувавши при цьому два пункти (3 та 4) про підвищення заробітної платні народним депутатам.

Нагадаємо, що перед цим, 20-го жовтня, парламент ухвалив рішення підняти зарплати депутатів до 25-ти мінімальних зарплат (понад 36 тисяч гривень).

Додамо, що вчора спікер ВРУ Андрій Парубій підписав постанову «Про позиції та висновки у проекту Закону України про державний бюджет» на наступний рік. Підписаний документ передбачав підвищення зарплат. Проте Парубій пояснив, що таким чином до постанови можна буде внести певні корективи щодо скасування пунктів 3 та 4 про підвищення депутатської зарплати. Також він заявив, що керівники парламентських фракцій вже погодилися на такий крок і готові будуть голосувати вже у вівторок.

Актуально

У Росії через масове отруєння закрили фестиваль

У Томській області через масове отруєння достроково завершили міжнародний фестиваль Свято сокири. За даними РИА Новости, …

Залишити коментар