Головна » На експорт » Новини Рівненщини » Рівнян закликають не піднімати паніку

Рівнян закликають не піднімати паніку

851760ec60ffb064e8ba68e059b66bd8Масштабні командно-штабні навчання з перевірки цивільної системи захисту розпочалися на Рівненщині.  Мешканців області  запевняють, що немає причин для паніки.

Визначатимуть готовність усіх причетних служб до роботи з ліквідації умовних надзвичайних ситуацій.    На потенційно небезпечних об’єктах пройдуть відпрацювання з цих робіт.

Перший заступник голови Рівненської облдержадміністрації Юрій Приварський зауважив, що цьогоріч приділяється велика увага цивільній системі Рівненщини. Адже на території  є потенційно небезпечні об’єкти. Як приклад –  велика зона заліснення та поклади торфу, що періодично потерпають від загорання.

Відтак, будуть відпрацьовані умовні аварії,  що викликані різким погіршенням погодних умов, катастрофами на потенційно-небезпечних об’єктах – ВП «РАЕС», ПАТ «Рівнеазот», ТОВ «Свиспан Лімітед».

Надаватимуть методичну допомогу учасникам навчань та оцінюватимуть усунення недоліків, що були допущені під час попередньої перевірки – столичні фахівці.

«Навчання – це найвища форма перевірки ступеня готовності регіону в умовах надзвичайних ситуацій, а також забезпечення безпеки життєдіяльності його жителів. В першу чергу, перевірятимуться практичні навики усіх причетних служб в умовних надзвичайних ситуаціях. А це робота Рівненської ОДА, РДА, міськвиконкомів, суб’єктів господарювання, працівників «швидких» та поліцейських. Звертатиметься увага й на підготовку комунальної сфери та дорожнього господарства області до зимового періоду, в який зазвичай відбувається багато аварій», – зазначив директор Департаменту організації заходів цивільного захисту Державної служби України з надзвичайних ситуацій Михайло Маюров.

Водночас посадовець висловив сподівання про те, що під час навчань усі покажуть відмінні знання, які будуть застосовуватися у повсякденній роботі, повідомляють у прес-службі Рівненської ОДА.

Актуально

У Рівному народжується нова традиція: День автентичного костюму (ВІДЕО)

За кавою, печивом та цікавою бесідою у Рівному в Бармаках презентували нову ідею. Зародження в …

Залишити коментар