Головна » На експорт » Маунтенбайкери Рівного привезли перемогу з Всеукраїнських змагань

Маунтенбайкери Рівного привезли перемогу з Всеукраїнських змагань

1_1476694117100

Фінал чемпіонату Кубку України з велосипедного спорту проходив в місті Кам’янець-Подільський. 64 спортсмени з різних куточків України взяли участь у фінальному протистоянні. Рівненські велосипедисти достойно показали себе на Всеукраїнських змаганнях.

Велосипедистів розділили на три вікові категорії: «чоловіки-жінки», «юніори-юніорки», «дівчата-хлопці». Спортсменам потрібно було якнайшвидше подолати дистанцію з великою кількістю поворотів, підйомів і спусків.

На змаганнях успішно виступили спортсмени з Рівненщини, а саме – вихованці заслуженого тренерів України В’ячеслава Федорчука та Олега Федорчука.

Рівнянка Анна Слєсарчук була одною з кращих, отримала дві золоті медалі. Золото та бронзу змагань отримав Олександр Гудима, срібну медаль виборола Ольга Віюк, а бронзову – Віталій Гладьо.

За підсумками 6 етапів володарями Кубків України з велосипедного спорту (маунтенбайк) стали Олександр Гудима та Анна Слєсарчук, 2-гі місця посіли Аліна Кривульська та Віталій Гладьо.

За підсумками 10 етапів чемпіонату України з велоспорту срібну медаль виборола Анна Слєсарчук, а бронзову – Аліна Кривульська.

Актуально

Міносвіти уже визначили графік проведення ЗНО-2018 (+ГРАФІК)

Відповідно до наказу, реєстрація осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 6 лютого до 19 березня …

Залишити коментар