Головна » Новини » Рівненщина » На Дубровиччині села з містом об’єднюватися не хочуть

На Дубровиччині села з містом об’єднюватися не хочуть

14787454_1078986282221816_1998929878_oВ рамках «Децентралізаційного марафону» консультанти проекту ПУЛЬС АМУ відвідали  потенційну Дубровицьку громаду. Фахівці детально розповіли присутнім, що таке об’єднана територіальна громада, та якою вона повинна бути. Адже нині консультанти вже бачать слабкі сторони маленьких громад, і сильні сторони потужних спроможніх громад.  Дубровицька громада готова до об’єднання, і таке бажання тішить експертів. Та сільські ради, які мають увійти до складу громади згідно перспективного плану, і досі зволікають з рішеннями. До того ж враховуючи велику кількість населення села готові створювати потужні громади самостійно без міста.

Депутати та сільські голови стурбовані  різними питаннями в аспекті створення ОТГ. Як працюватиме позашкільна освіта, чи працюватимуть метод кабінети, як утримувати районну лікарню, та хто розпоряджатиметься землею за межами населеного пункту.

Консультанти з правових та бюджетних питань порадили сільським головам та депутатам розпочати новий етап перемовин. Якщо буде потужна громада – тоді будуть кошти на утримання лікарні, закладів культури та на будівництво доріг.

 

Повідомляє проект ПУЛЬС, Рівненського відділення АМУ

Актуально

Студента з Рівненщини ошукав шахрай

Студeнт стaв жeртвою шахрая у сeлі Лoзки Володимирeцького рaйону, що на Рівненщині. У тeлефонній рoзмові нeвідомий чoловік, який предстaвився прaцівником …

Залишити коментар