Головна » На експорт » Новини Події » “Всесвіт за колючим дротом”. У Рівному презентують книгу спогадів і роздумів

“Всесвіт за колючим дротом”. У Рівному презентують книгу спогадів і роздумів

marinovich-spogadi-kniga23 жовтня у Рівненській обласній універсальний науковій бібліотеці о 14.00 годині відбудеться презентація книги спогадів і роздумів «Всесвіт за колючим дротом» Мирослава Мариновича.

Мирослав Маринович – дисидент, правозахисник, публіцист, релігієзнавець, проректор з питань призначення та місії Українського католицького університету (Львів). Народжений у Галичині вже після Другої світової війни і вихований у радянській школі автор показує у своїх спогадах роль галицької родини у формуванні позиції спротиву тоталітарному режимові, відверто розповідає про життя в підрадянському Києві в епоху Гельсінського руху, про діяльність УГГ та її членів, про несправедливі арешти і радянське кривосуддя. Детально змальовує картини життя політичних в’язнів у концтаборі (автор у брежнєвські часи відбув 10 років ув’язнення в концтаборі і на засланні – за участь у правозахисній Українській Гельсінській групі).

Описує обставини свого заслання в Казахстані. Велику увагу приділяє духовному зростанню людини. Ділиться своїми роздумами про дисидентство і природу тоталітаризму, засуджує комуністичну систему.

 

 

Актуально

У Рівному вшанували загиблих правоохоронців

22 серпня – День пам’яті правоохоронців, які загинули при виконанні службових обов’язків. В цей день, …

Залишити коментар