Головна » На експорт » Новини Культури » Хорватський фотограф презентуватиме виставку в Рівному

Хорватський фотограф презентуватиме виставку в Рівному

plakata2_resizedВиставка хорватського фотографа Марка Врдоляка відбудеться у Рівному. 19 жовтня митець презентуватиме виставку світлин «Зелено-блакитна Хорватія». Фотограф присвятив її пам’яті рівненського лікаря Андрія Лимича.

На урочисте відкриття завітають Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Хорватія в Україні Томіслав Відошевіч, керівники області і міста та родина Лимичів.

Виставка вже побувала у Почесному консульстві  Республіки Хорватії у місті Святогірськ на Донеччині та у столичному Мистецькому центрі «Шоколадний будинок».

Окрім того, роботи автора виставлялись на численних виставках в Хорватії, США, Канаді, Італії, Литві, Польщі, Словаччині, Ісландії, Данії, Швеції, Фінляндії, Ірландії, Латвії, Болгарії та Чорногорії. Виставка складається з 40 робіт.

Урочисте відкриття о 17.00 в кінопалаці «Україна» Рівного. Виставка «Зелено-блакитна Хорватія» триватиме з 18 по 28 жовтня.

Актуально

На Рівненщині один із керівників виправної колонії покінчив життя самогубством

Двадцять першого вересня в Полицькій колонії застрелився заступник керівника відділу охорони. Цей факт вже підтвердили …

Залишити коментар