Головна » Новини » Кримінал » На Рівненщині люди добровільно віддають незареєстровану зброю

На Рівненщині люди добровільно віддають незареєстровану зброю

unnamedДванадцять одиниць зброї принесли поліцейським жителі області. Протягом чотирьох днів жителі Рівненщини здали до поліції сім рушниць, три штик-ножі, кастет та ствол. Згідно із чинним законодавством вони звільняються від кримінальної відповідальності.

Із проханням прийняти як добровільно зданий кастет до поліції 15 жовтня звернулась 61-річна здолбунівчанка. Жінка пояснила, що знайшла його в себе на городі. 30-річний рівнянин видав здолбунівським поліцейським мисливську одноствольну гладкоствольну рушницю системи Фролова, яку він знайшов на горищі будинку за місцем проживання свого діда у селі Глинськ.

У Дубенський відділ поліції 38-річний місцевий мешканець приніс для подальшого знищення штик-ніж, який знайшов на початку осені в лісі поблизу села Переросля. А 53-річний дубенчанин добровільно видав два штик-ножі, які він виявив на одній із вулиць міста.

Сім рушниць добровільно видали правоохоронцям жителі Березного, Рівного, Зарічного, Дубровиці, села Пляшеве Радивилівського району та села Тинного Сарненського району.

Громадяни, які добровільно звернуться до поліції з метою здачі зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів та спеціальних засобів, що зберігаються ними незаконно, згідно з вимогами статті 263 Кримінального кодексу України звільняються від кримінальної відповідальності.
Із питань добровільної здачі зброї необхідно звертатись в службу дозвільної системи Рівненського ВП за адресою: вул. Пушкіна, 4, каб.21. Контактний номер телефону: 67-94-40.

Відділ комунікації
поліції Рівненської області

Актуально

На Рівненщині більше 200 пар скористалися програмою «Шлюб за добу»

З моменту запровадження у Рівному пілотного проекту «Шлюб за добу» Рівненський міський відділ ДРАЦС Головного …

Залишити коментар