Головна » Новини » Кримінал » У Дубровиці поліцейські бесідують з автохамами

У Дубровиці поліцейські бесідують з автохамами

2-1У Дубровиці цього тижня — посилена увага до порушників паркування

Працівники Дубровицького відділення поліції із 17 по 23 жовтня проводять профілактичні рейди щодо дотримання правил паркування.

Одна з проблем у сфері дорожнього руху в місті Дубровиця — затори та неправильне паркування транспортних засобів. Для жителів райцентру та гостей міста паркування на тротуарах стали вже звичним явищем. До того ж, частина водіїв не зважають на правила дорожнього руху  та залишають своє авто у крайній правій смузі руху, незважаючи на те, що їхній транспортний засіб є насамперед перешкодою для руху громадського транспорту та інших учасників дорожнього руху. Ігнорують власники автівок і правила паркування, коли заїжджають на тротуари та перегороджують прохід для пішоходів.

1Під час рейду працівники Дубровицького відділення поліції проводитимуть профілактичні бесіди з водіями, які паркуються з порушеннями, та притягуватимуть винних до адміністративної відповідальності за порушення правил зупинки та стоянки відповідно до частини 1 статті 122 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Відділ комунікаціїполіції Рівненської області

Актуально

На Рівненщині один із керівників виправної колонії покінчив життя самогубством

Двадцять першого вересня в Полицькій колонії застрелився заступник керівника відділу охорони. Цей факт вже підтвердили …

Залишити коментар