Головна » На експорт » Новини Політики » У Рівному пройшли парламентські вибори. Парламент дітей тепер двоголовий

У Рівному пройшли парламентські вибори. Парламент дітей тепер двоголовий

Без підкупу, порожніх обіцянок та з неочікуваним результатом. Саме так пройшли чергові вибори в Парламенті дітей міста Рівне, які відбулися 12 вересня в Палаці дітей та молоді. Вибори в Парламенті дітей Рівного – це соціально-рольова гра, яка переслідує дві мети: перша – обрати голову Парламенту та сформувати робочі комісії; друга – надати підліткам можливість отримати досвід роботи безпосередньо на виборчих дільницях та у виборах, які будуються за моделлю виборів мера.


У виборах взяли участь депутати Парламенту – представники від кожної школи міста. Кандидатів на посаду голови було двоє – Анастасія Савченко та Ольга Булавська, учениці 10 класу відповідно ЗОШ № 1 ім. В. Короленка і ЗОШ №9. Вони мали можливість представити свої передвиборчі програми безпосередньо перед початком виборів (і це єдине, що відрізняє цей виборчий процес від справжнього). Вперше результати виборів Голови Парламенту дітей міста здивували всіх.

Обидва кандидати набрали абсолютно рівну кількість голосів. Виборча комісія, разом з наставниками прийняла колегіальне рішення, яке підтримали усі виборці – обидві переможниці разом працюватимуть протягом навчального року і втілюватимуть в життя програму діяльності Парламенту. Відтак цього року Парламент, буде вдвічі потужнішим, упевнені наставники.

Актуально

Військовозобов’язанх України внесуть до Єдиниого державного реєстру

20 квітня набув чинності Закон України від 16 березня 2017 року № 1951-VIII “Про Єдиний державний реєстр …

Залишити коментар