Головна » На експорт » Дубровицькі ветерани здалися без бою

Дубровицькі ветерани здалися без бою

20151104092226Футбольний клуб “Славія” став першим офіційним фіналістом Чемпіонату Рівненської області з футболу серед ветеранів старше 35 років. Як і на стадії чвертьфіналу команда це зробила автоматично, не граючи матч-відповідь.

Переможець ветеранських обласних футбольних змагань останніх років рівненська “Славія”, у першому півфінальному матчі на власному полі розгромила команду з Дубровиці з рахунком 6:0, у суботу 15 жовтня мав бути матч відповідь у північному районі області, і рівняни готувалися до цієї гри та були налаштовані їхати на матч, хоча б тому, що цікаво було побувати та пограти в Дубровиці, бо туди команда ще ніколи не виїжджала. Але керівники тамтешньої команди офіційно відмовились проводити поєдинок, через відсутність будь-яких шансів на вихід до фіналу. Тож, дубровицькій команді зараховано технічну поразку, а “Славія” автоматично стає першим фіналістом Чемпіонату Рівненської області серед ветеранів.

Нагадаємо, що у чвертьфіналі у “Славії” була аналогічна ситуація в протистоянні з радивилівським “Соколом”. У виїзному матчі рівняни зіграли в нічию 1:1, а на гру-відповідь суперники рівнян відмовились їхати.

Суперник “Славії” у вирішальному матчі має визначитись у Вараші, де в півфінальному матчі-відповіді зійдеться місцевий “Ізотоп-РАЕС” та млинівська “Іква”. Перша гра між цими командами завершилась з рахунком 4:2 на користь млинівчан.

Фінальний матч Чемпіонату Рівненської області серед ветеранів запланований на суботу 22 жовтня. Місце проведення гри поки не визначене.