Головна » На експорт » Новини Події » Неповнолітній рівнянин засуджений за вбиство батька та бабусі

Неповнолітній рівнянин засуджений за вбиство батька та бабусі

255555_1До максимального строку покарання засуджено неповнолітнього жителя міста Рівне. За фактами  вчинення ним умисного вбивства рідного батька та бабусі.

Завдяки виваженому, обґрунтованому та послідовному наданні суду присяжних державним обвинувачем беззаперечних доказів вину 17-річного хлопця у вчиненні ним інкримінованих злочинів доведено в повному обсязі.

Як встановлено правоохоронцями, у грудні 2014 року в помешканні, де проживала сім’я,  після суперечки із своєю бабусею розгніваний хлопець у пориві агресії наніс останній численні удари сокирою по голові. Внаслідок отриманих тілесних ушкоджень літня жінка померла на місці.

У результаті шуму, який виник внаслідок цієї події, проснувся батько хлопця. Усвідомлюючи, що батьку стало відомо про вчинений злочин, з метою його приховання хлопець таким же способом убив і його.

Відповідно до висновку стаціонарної комплексної психолого-психіатричної експертизи, неповнолітній на момент інкримінованих йому дій не перебував у стані фізіологічного афекту, психічним захворюванням чи недоумством не страждав, ознак будь-яких тимчасових чи хворобливих розладів психічної діяльності не виявляв, а це означає що хлопець міг усвідомлювати значення своїх дій та керувати ними.

Вироком суду присяжних при Рівненському міському суді від десятого жовтня 2016 року неповнолітнього визнано винним у вчиненні умисного вбивства двох рідних йому людей. Хлопцеві призначено покарання у виді 15 років позбавлення волі.

Проте вирок ще не вступив у законну силу, поки що  учасники судового провадження мають 30-денний термін для його апеляційного оскарження, повідомляють у прес-службі прокуратури Рівненської області.

Актуально

СБУ попереджує про нову потужну хакерську атаку

Служба безпеки України попередила про можливу нову кібератаку на мережі українських установ і підприємств. “Аналізуючи …

Залишити коментар