Головна » Новини » Здоров'я » Рівненських медиків закликають вчити польську мову!

Рівненських медиків закликають вчити польську мову!

Повернувся з кількаденної поїздки в Польщу до Ольштинської спеціалізованої дитячої лікарні головний лікар рівненської обласної дитячої лікарні Віталій Бойко На своїй сторінці у Фейсбук він повідомив, що результатами дуже задоволений. Тому закликає усіх колег вчити польську мову і користатися можливістю вдосконалювати свої професійній навички у Польщі.

“Мої колеги мали можливість познайомитися з тамтешніми лікарями, обмінятися досвідом, контактами, побачити, як організований процес лікування в сусідній країні. Я мав приємні результативні переговори з керівництвом лікарні та польського фонду оплати медичних послуг.

По-перше, щиро вдячні полякам за чудовий прийом, за відкритість і доброзичливість, за бажання долучитися до розвитку охорони здоров’я в нашій країні. По-друге, хочу повідомити, що в результаті домовленостей перша група спеціалістів у складі хірургів, анестезіологів, операційної та реанімаційної медсестер виїжджають на стажування в Польщу уже в наступному місяці. Найближчим часом наша лікарня має отримати нове сучасне лапароскопічне обладнання і завдання номер 1 для нас – навчити наших фахівців працювати і виконувати малоінвазивні операції нашим пацієнтам. Стажування буде присвячено саме цьому.

Є домовленість, що таке навчання і обмін досвідом будуть проводитися на постійній основі. Для цього поляки надають повне сприяння у відкритті віз і проживанні наших медиків, відкривають усі двері своєї лікарні і готові ділитися своїми напрацюваннями. Ми, своєю чергою, найближчим часом запускаємо курси польської мови прямо в лікарні і ті, хто будуть успішними в оволодінні польської мови, отримають шанси на стажування в Польщі у найближчій перспективі.

Чому Польща? Тому, що відносно близько, мовний бар’єр є досить умовний і легко долається, поляки працюють по найсучаснішим європейським протоколам лікування, а оснащення польських клінік нічим не поступається більшості клінік західної Європи і США.

Саме тому закликаю усіх колег з нашої лікарні проявити зацікавленість і активність у вивченні польської мови і в подальшому стажуванні. З нашого боку ми робимо все, щоб надати таку можливість. І лише від вас залежить, чи ви нею скористаєтеся. Слідкуйте за наступними оголошеннями і долучайтеся! Нехай щастить!”

Актуально

У Рівному вшанували загиблих правоохоронців

22 серпня – День пам’яті правоохоронців, які загинули при виконанні службових обов’язків. В цей день, …

Залишити коментар