Головна » Новини » Чубаров: Путіну Крим цікавий тільки як військовий плацдарм

Чубаров: Путіну Крим цікавий тільки як військовий плацдарм

95301Влада Росії захопивши Крим відвела йому єдину роль у своїй геополітичній грі – військового плацдарму.

Про це в інтерв’ю “Українській правді” заявив глава Меджлісу кримських татар Рефат Чубаров.

За його словами, конфліктами в Криму і на Донбасі Росія досягає різних цілей.

“Ми ж усвідомлюємо, що на Донбасі не в захисті “русских” проявляється інтерес Росії, а в іншому – в бажанні повністю контролювати Україну. Росії потрібно, щоб Україна остаточно перетворилась на квазідержаву, повністю підконтрольну Москві”, – сказав Чубаров.

“А Крим – це військова стратегія РФ, питання геополітичне, пов’язане не тільки з відносинами з Україною. Російське керівництво відвело Криму єдину роль – військового плацдарму”, – додав він.

На підтвердження своїх слів Чубаров нагадав радянську агітку, що “Крим – це “непотоплюваний авіаносець СРСР”.

“На території півострова було 11 військових аеродромів, і всі їх Росія має намір відновлювати. Навіщо їй там 2 мільйони 300 тисяч населення? Тим більше, навіщо такі категорії людей, які не вітають її прихід? Росія буде вичавлювати звідти населення”, – вважає Чубаров.

За його словами, перші кроки Росії в Криму “вже це показують”.

“Сьогодні фінансові вливання в Крим здійснюються або у створення та облаштування військових гарнізонів, або в комунікації, які пов’язані з військовими об’єктами – дороги, електропостачання, засоби зв’язку. Не бачив, щоб великі гроші спрямовувалися на розвиток туризму. Навіщо?”, – заявив Чубаров.

Як відомо, Росія анексувала українську АР Крим і підтримує терористів на Сході країни, про що заявляє і Київ, і Захід.

ЄС, США і низка інших країн запровадили проти РФ жорсткі економічні санкції, покликані змусити Москву відмовитися від агресії проти України.


Актуально

У Костополі чоловік потрапив у ДТП

У Костополі постраждав 75-річний місцевий чоловік, власник автомобіля “Пежо”. Аварія сталась учора. Зіткнення відбулось на …

Залишити коментар