Головна » Новини » Економіка » За три квартали 2016 року надходження податків до міського бюджету Рівного перевищили 1,3 мільярди гривень

За три квартали 2016 року надходження податків до міського бюджету Рівного перевищили 1,3 мільярди гривень

За словами начальника ДПІ у м.Рівному  платниками податків Рівного за січень-вересень 2016 року до бюджетів усіх рівнів перераховано 1304,5 мільйонів гривень, з яких лише у вересні – понад 233,1 мільйони гривень .

«За 9 місяців поточного року до Державного бюджету від платників міста надійшло 618,6 мільйонів гривень, а Місцевий бюджет отримав 685,9 мільйонів гривень»,– поінформував Михайло Калитюк.

Посадовець зазначає, що в порівнянні з аналогічним періодом минулого року до Державного бюджету надходження збільшились на понад 24 %, а до місцевого – на 47 %.

Збільшення надходжень відбулося за такими основними податками, як податок на додану вартість, податок на доходи фізичних осіб, військовий збір,земельний податок, акцизний податок з роздрібного продажу, єдиний податок  та ряду інших.

Крім того, з початку року надійшло 619,8 мільйонів гривень єдиного соціального внеску, з яких у вересні було сплачено 73,5 мільйонів гривень.

Актуально

Вночі на головній вулиці Рівного трапилась ДТП (ВІДЕО)

Навпроти «Манхеттену» який знаходиться на вулиці Соборній трапилась аварія, як стверджують очевидці водій автомобіля «Жигулі» …

Залишити коментар