Головна » На експорт » Новини Рівненщини » Перші вибори в об’єднаних громадах Рівненщини відбудуться вже у грудні

Перші вибори в об’єднаних громадах Рівненщини відбудуться вже у грудні

вибориЦВК призначила вибори на 18 грудня 2016 року в 143 громадах (76-сільських, 46-селищних, 21- міських). Перші вибори в об’єднаних громадах відбудуться і на Рівненщині. Зокрема у   Млинівській, Острожецькій, Деражненській ОТГ. Водночас ЦВК відмовила  у проведені виборів 25 ОТГ, що формуються з рад різних районів ( в т.ч. в Демидівській),  а також у тих 3 ОТГ де відбуваються проміжні вибори голів рад (в т.ч. Бокіймівській).

У Млинівську громаду об’єднаються 12 навколишніх сільських та селищних рад – Млинівська, Берегівська, Владиславівська, Добрятинська, Довгошиївська, Кораблищенська,Малодорогостаївська, Перемилівська, Пугачівська, Пітушківська, Посниківська, та Привітненська.

До Острожецької громади Млинівського району, увійдуть 6 сільських рад – Острожецька, Малинська, Певжівська, Новосілківська, Радянська(Пяннє), Уїздівська.

Деражненська громада Костопільського району,  об’єднала 3 сільські ради –  Деражненську, Дюксинську, Постійненську.

Нагадаємо 11 грудня вибори також відбудуться у Боремельській громаді Демидівського району. Процес децентралізації триває.

 Повідомляє проект ПУЛЬС Асоціації міст України

Актуально

Рівненські активісти «гаряче» зустріли відому співачку Ольгу Полякову (ВІДЕО)

На блокаду будівлі Драмтеатру зібралися представники громадських організацій. А патрульні та співробітники міськвідділу поліції забезпечували …

Залишити коментар