Головна » На експорт » Новини Події » Життя за бурштин

Життя за бурштин

Жінка ледь не поплатилася життям за незаконний видобуток бурштину. Вчора ввечері до реанімації Сарненської райлікарні потрапила 40-річна жителька села Селище. Вона разом з двома іншими односельчанками копали бурштин на території кар’єру в смт. Клесів, коли стався зсув ґрунту.

Нехтуючи заборонними знаками, троє жінок подалися на кар’єр, де розробку проводить одне із бурштино-видобувних підприємств. Під час копання рихла земля пішла з-під ніг копачів, тож одну із них,  ледь не поховало заживо. Непритомну жінку доставили до реанімації, де медики у неї діагностували синдром здавлення, травматичний шок, повідомляє поліція Рівненської області.

Поліція опитала свідків. Як з’ясувалося, копали три жінки, одна з яких і запропонувала двом іншим піти підзаробити. Однак, така робота ледь не обернулась трагедією.

Власники кар’єру стверджують, що копачі проникли до них незаконно. Правоохоронці з цього приводу проводять перевірку. За цим фактом поліцією відкрито кримінальне провадження за попередньою правовою кваліфікацію за частиною 1 статті 272 (порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою)Кримінального кодексу України.

 

Актуально

9-річна рівнянка на співочому “Вернісажі” увійшла до трійки переможців

9-РІЧНА РІВНЯНКА ДАР`Я БУГАЙЧУК СТАЛА ЛАУРЕАТКОЮ МІЖНАРОДНОГО ФЕСТИВАЛЮ-КОНКУРСУ З 13 по 16 вересня у м.Нетішин …

Залишити коментар