Головна » На експорт » Новини Події » У Рівному пройде перший бізнес-форум

У Рівному пройде перший бізнес-форум

14593587_766423466794472_767689043_n«Велике Рівне. Інвест потенціал» – у Рівному вперше відбудеться бізнес-форум для інвесторів, власників бізнесу та експертів. Саме на цій площадці, впевнені організатори,  вони зможуть обмінятися ідеями, поговорити про розвиток своєї справи і налагодити партнерські відносини.

Бізнес-форум пройде у два етапи. Перший відбудеться 7-8 жовтня у Виставковому комплексі по вул..Макарова, 39. Серед заходів, які очікують на рівнян: ярмарок інвестицій та нерухомості, управлінські двобої, в2в переговори, презентація інвестиційних об’єктів шляхом виїзного засідання, різноманітні майстер-класи і тренінги.

Крім того, участь у форумі візьмуть представники Європейського банку реконструкції та розвитку, які розкажуть учасникам про можливості отримання мікрогрантів.

Бізнес-форум «Велике Рівне. Інвест потенціал» пройде за підтримки обласної державної адміністрації  та Рівненської міської влади. Таким чином, підприємці зможуть поспілкуватися з владою і налагодити потрібну співпрацю. Більше того, розповідає секретар Рівнеради Сергій Паладійчук, організатори планують створити спільноту підприємців, які в подальшому зможуть брати участь в розвитку міста й інших ініціативах.

Другий етап бізнес-форуму «Велике Рівне. Інвест потенціал» пройде 25-26 листопада у Міжнародному аеропорті «Рівне».

 

 

 

 

Актуально

У Рівному народжується нова традиція: День автентичного костюму (ВІДЕО)

За кавою, печивом та цікавою бесідою у Рівному в Бармаках презентували нову ідею. Зародження в …

Залишити коментар