Головна » Новини » Юрій Приварський взяв на контроль ремонт школи на Рівненщині

Юрій Приварський взяв на контроль ремонт школи на Рівненщині

10_Юрій Приварський відвідав Гощанський район, де триває будівництво школи в селі Горбаків. Перший заступник голови обласної державної адміністрації завітав на будівництво  з робочим візитом, щоб прискорити цей процес. Адже приміщення закладу почали будувати ще за радянських часів, проте за відсутності коштів школа стала довгобудом.

Щоб зрушити «застій», цьогоріч на добудову загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів спрямували бюджетне фінансування – майже 22 мільйони з державного бюджету, більше 8 – з обласного та 1,8 – з місцевого бюджету.

Юрій Приварський ознайомився із ходом будівництва закладу, поспілкувався з головою райдержадміністрації Юрієм Ковальчуком, Горбаківським сільським головою Володимиром Бойком та будівельниками. Як виявилося, зрушення у спаві вже є.  Замінили цегляну кладку, вставили вікна, проводяться роботи з кріплення 3-го поверху, будується котельня та прокладаються інженерні мережі. На об’єкті   використовуються новітні будівельні матеріали та обладнання, сучасні системи вентиляції та опалення.

Юрій Приварський наголосив на соціальній значимості будівництва об’єкту для громади району та відзначив, що місцевій владі необхідно вже сьогодні вивчити питання забезпечення котельні щепою для підтримки необхідного температурного режиму. Адже внутрішні роботи триватимуть і в осінньо-зимовий період.

Добудувати школу в селі Горбаків планують до кінця 2017 року, повідомляють у РОДА.

Актуально

На Рівненщині елітна автівка злетіла у кювет та перекинулася

У неділю близько восьмої годину ранку, у Березнівському районі поблизу села Малушка трапилось  ДТП. Водій з Клесова …

Залишити коментар