Головна » Новини » Рівне » В жовтні звільнять військовосужбовців шостої хвилі мобілізації

В жовтні звільнять військовосужбовців шостої хвилі мобілізації

1379942156_18Основна частка мобілізованих військовослужбовців шостої хвилі мобілізації звільниться у жовтні 2016 року. Адже пріоритетним завданням керівництва військових формувань України, в першу чергу ЗС України, є поступова заміна мобілізованих військовослужбовців на мотивованих добровольців — контрактників. Так, у 2016 році у Збройних Силах України вже прийнято на військову службу за контрактом понад 53 тис. осіб (з них близько 11 тис. — з числа мобілізованих військовослужбовців), повідомляють в управлінні зв’язків з громадськістю Збройних Сил України.

— Звільнення буде здійснюватися поступово, з метою недопущення зниження боєготовності підрозділів, поступового вивільнення посад, здачі посад, бойової техніки та майна. До кінця вересня буде звільнено 5 % від загальної кількості мобілізованих (у тому числі із районів АТО). Основна частка мобілізованих військовослужбовців звільниться у жовтні 2016 року, – повідомив під час брифінгу тимчасово виконуючий обов’язки начальника Головного управління персоналу — заступника начальника Генерального штабу ЗС України генерал-майор Володимир Талалай.

Актуально

Студента з Рівненщини ошукав шахрай

Студeнт стaв жeртвою шахрая у сeлі Лoзки Володимирeцького рaйону, що на Рівненщині. У тeлефонній рoзмові нeвідомий чoловік, який предстaвився прaцівником …

Залишити коментар