Головна » Відео новини » Головний педіатр України розказав про ГРВІ

Головний педіатр України розказав про ГРВІ

detskii-terapevtЗ настанням холодів на Рівненщині стрімко зростає кількість хворих на ГРВІ. Або бути готовими до сезону епідемії в обласному центрі Міністерство охорони здоров’я провело спеціальний семінар для педіатрів.

Лікарі кажуть, найбільше дітлахи потерпають від засуди. І хоч зазвичай воно триває не більше тижня, багато дітей переносять її досить важко. Як наслідок – вони  розповсюджують  вірус по садочкам та школам.  Головний педіатр України В’ячеслав Бережний впевнений, головна вірусів проблема у відсутності вакцинації і нажаль в Україні вже є непоодинокі випадки, коли дітлахи хворіють саме через відсутність щеплення.

На конференції рівненських лікарів ознайомили з новими технологіями боротьби з  ГРВІ , а саме з новими способами  діагностування, профілактики та лікування. Самі ж Лікарі сподіваюся , цього року рівень простудної захворюваності на Рівненщині не переросте у епідемію.

Актуально

На Рівненщині відбудетья велоквест “Лісове селфі” (ВІДЕО)

Поблизу Рівного незабаром з’явиться «Стежка кохання».Її відкриють у рамках проведення першого в цьому сезоні велоквесту …

Залишити коментар