Головна » Новини » Сьогодні помер екс-заступник начальника управління земельних відносин Рівного

Сьогодні помер екс-заступник начальника управління земельних відносин Рівного

Сьогодні вночі помер  Петро Мельничук, ветеран місцевого самоврядування Рівного, людина, яка віддала роботі в міськвиконкомі останні чверть століття.

15 вересня минуло 24 роки відтоді, як Петро Васильович перейшов з інституту «Укрсільгосптехпроект» на роботу спеціаліста відділу земельних ресурсів департаменту економіки міста, а 1 червня – 20 років, як його перевели на роботу в Рівненське міське управління земельних ресурсів. Тепер це управління має нову назву – земельних відносин. Петро Васильович пройшов у ньому шлях від спеціаліста другої категорії до заступника начальника – практично всі щаблі цієї дуже відповідальної роботи.

З довідки, яку надав нам відділ кадрів міськвиконкому, можна судити про те, якими були ці щаблі в останні роки: «Петро Васильович Мельничук останнім часом працював: з 11 березня 2004 року – на посаді заступника начальника планово-фінансового відділу управління земельних відносин;з 1 квітня 2004 року – на посаді начальника відділу регулювання земельних відносин управління земельних відносин;з 4 жовтня 2007 року – на посаді заступника начальника управління земельних відносин».

15 липня цього року йому виповнилося 60. Він уже навіть встиг оформити пенсію. Але не встиг нею скористатися.

” Я не уявляю собі нашого управління без Петра Васильовича. Він був ветераном і стрижнем нашого колективу. Ця людина була для всіх нас невичерпним джерелом фахової інформації і безцінного досвіду, наче живе довідкове бюро. Я й сам багато чому в нього вчився. І він ніколи нікому не відмовляв у дружній пораді, ділився усім, що знав, застерігав від помилок. Це була дуже тактовна і толерантна людина. Коли у липні ми відзначали його 60-річчя, то дружно просили попрацювати ще, не йти на пенсію, адже закон тепер дозволяє державним службовцям працювати до 65 років. Та й енергії в нього було стільки, що працювати б та працювати. Обернулося ж так, що його життєвий шлях обірвався на роботі. Не було і вже ніколи не буде в його біографії тієї сторінки, яку люди називають «заслуженим відпочинком». Він тепер матиме вічний спочинок у Царстві небесному. Вічна пам’ять нашому дорогому Петру Васильовичу”, –  прокоментував начальник управління земельних відносин Сергій Таргоній 

Джерело: Газета “7 днів”

 

Актуально

Жовтнева САМО-ГОНКА вже чекає на рівнян!

Забіг із перешкодами “Само-гонка” відбудеться у Рівному 1 жовтня. Учасникам пропонують бігти на дистанціях 3 …

Залишити коментар