Головна » На експорт » Темне місто Рівне поділили на багатих та бідних

Темне місто Рівне поділили на багатих та бідних

без світлаСьогодні на позачерговій сесії Рівнеради депутати посперечалися навколо проекту “Програми розвитку мереж зовнішнього освітлення м. Рівного на 2016-2021 роки”.

Обурення депутатів викликав той факт, що у програмі зазначені здебільшого вулиці приватного сектору обласного центру. Натомість пришкільних територій та просто немає.  А саме вони, на думку громади та їх представників. і потребують найкращого освітлення.

В свою чергу, міський голова Володимир Хомко заявив, що елітні райони міста мають долучатися до фінансування покращення власної інфрастукрутри. Зокрема запевнив, що  Червоні Гори та Царське Село фінансувати будуть тільки тоді, коли власники будинків даватимуть 50% на будівництво доріг чи на освітлення вулиць

Цитата: ” Там будинки на чотири поверхи стоять. Небідні люди, можуть дати кошти. Я їм так і кажу на зустрічах. Безкоштовно – для Ювілейного і Північного”.

Натомість комунальники, які і розробляли програму та частина депутатів стверджують, її все таки необхідно прийняти, бо інакше місто стане темним і неосвітленим.  Додають, що можна буде потім внести зміни.

Як наслідок свободівці  Рівнеради вимагають відправити програму на доопрацювання, а радикали прийняти її частково.

Актуально

У Рівному через нестачу патрулів змінили маршрут “Забігу у вишиванках”(СХЕМА)

  Раніше анонсовані маршрути цьогорічного Забігу у вишиванках «Rivne Patriotic Run 2017», які були погоджені …

Залишити коментар