Головна » На експорт » Google хоче купити Twitter?

Google хоче купити Twitter?

Вже найближчим часом соціальна мережа Twitter може увійти до сімейства компанії Google. Про це з посиланням на свої джерела повідомляє телеканал CNBC.

aar

У повідомленні також зазначається, що найближчим часом Google може зробити офіційну пропозицію власникам Twitter. У зв’язку з цим акції Twitter на біржі Nasdaq на премаркеті подорожчали на 21%.

За минулі роки Google декілька разів називали одним з можливих претендентів на покупку Twitter. У 2009 році корпорація пропонувала за соцмережу $250 млн, в 2011-му – Google та Facebook пропонували вже майже $10 млрд., однак це було ще задовго до виходу сервісу мікроблогів на публічну біржу у листопаді 2013 року.

Керівництво Twitter з ентузіазмом ставиться до можливого продажу компанії, але не виключає, що він може не відбутися. Джерела проінформували, що угоду може бути підписана до кінця поточного року.

Конкурентом Google у боротьбі за акції Twitter є Salesforce.

Зацікавлення потенційних покупців полягає в базі користування Twitter, а також в медійному ресурсі цієї мережі.  Нагадаємо, Twitter змінив правила щодо обмеження символів у традиційному повідомленні, яке обмежується 140 знаками. У 140 символів не враховуються фото, відео, гіфки, опитування, цитовані твіти.

Додамо, що свого часу Twitter був найбільшою соціальною мережею після Facebook, але потім його обійшли інші додатки Facebook, в тому числі Instagram, Messenger та WhatsApp.


Актуально

Школярі Рівненщини вчилися виготовляти писанки

У публічній бібліотеці с. Здовбиця 20 березня стартував тиждень майстер-класів з виготовлення великодніх писанок, який …

Залишити коментар