Головна » Відео новини » Чи готова Рівненщина до зими

Чи готова Рівненщина до зими

bezyimyannyiyІз гарними новинами приїхав нині до рівного міністр молоді та спорту Ігор Жданов. Він стверджує, що на найвищому рівні вирішили прирівняти за статусом  параолімпійців до олімпійців. А це, в першу чергу, стосуватиметься фінансової частини.Пораділи разом із паралімпійцями і два новоспечені генерали Сергій Крук з управління ДСНС та очільник обласного управління поліції області Сергій Князєв. Адже колегію Ода відкрили привітаннями на їх честь.

Міністр молоді та спорту поділився з рівнянами планами на наступний рік. Каже, на часі підняття заробітних плат вчителів та працівників охорони здоров’я. Тому вже наступного року вчителі вищої категорії матимуть зарплату не менше як  4 тисячі гривень. А трохи менше платитимуть  медикам.

Натомість рівненські владці похвалилися міністру про чи не стовідсоткову готовність до опалювального сезону. Кажуть, цей показник в області нині 95 відсотків, а це найвищий відсоток в Україні на сьогодні.

Чиновники стверджують усі школи,  дитячі садочки та лікарні області повністю готові до опалювального сезону. Натомість пасуть задніх  лише у місті енергетиків Вараш. Там підготовка до зими  просунулася лише на 14% від запланованого. Втім, в адміністрації кажуть, усе поправимо. Адже  підготовка до осінньо-зимового періоду триватиме ще  до 23 вересня.

 

Актуально

Рівненські консультанти ПУЛЬСУ відвідали Козинську громаду (ВІДЕО)

Залишити коментар