Головна » Відео новини » Чи реально отримати у власність земельну ділянку в Рівненському районі

Чи реально отримати у власність земельну ділянку в Рівненському районі

39059295Це спробували з’ясувати активісти громадської організації «Антикорупційний моніторинг». За словами її керівника Юрія Дюга, результат моніторингу показав, що основна проблема у відсутності інформації щодо наявності земельних ділянок.

Є вільні земельні ділянки, і   отримати  одну з таких можна менше як за півроку, запевняє  Володимир Пилипчук голова районної державної адміністрації . Однак в нинішній час першочергово землю мають право отримувати учасники АТО.

Втім головною проблемою у отриманні земельних ділянок бачить  голова районної державної адміністрації у  не чіткому  і не врегульованому законодавстві.

Аби отримати земельну ділянку впершу чергу потрібно мати обов’язкові документи , зазначає виконуючий обов’язки начальника головного управління Держгеокадастру в Рівненській області Сергій Дубич.

Отримати землю на Рівненщини таки реально, запевняють у громадській організації за висновком  розслідування Антикорупційного моніторингу . Щоправда, вже не так близько до обласного центру Адже активісти з`ясували, що ще 5 років тому  у Рівненському районі безкоштовно роздали майже 2500 земельних ділянок, розташованих найближче до міста. Втім вільної землі в рівненському районі ще вистачає.

Актуально

Якою має бути вартість проїзду у тролейбусі? (ВІДЕО)

Залишити коментар