Головна » На експорт » Новини Рівного » 25-років Незалежності: в МЕГУ згадали історію України

25-років Незалежності: в МЕГУ згадали історію України

img_8887Всеукраїнська науково-практична  конференція «Історія української держави» присвячена 25-річчю Незалежності України відбулася у Міжнародному економіко-гуманітарному університеті імені Степана Дем’янчука.

За традицією подібних заходів, все розпочалося з виконання гімну України. На конференції обговорювали важливі та актуальні теми сьогодення , які стосуються кожного українця. Присутнім продемонстрували архівне відео про події проголошення Незалежності України в 1991 році. В цьому міні-фільмі було порівняно як патріоти 25 років тому боролися за нашу Незалежність із подіями на «Майдані» в 2013 році. Згадувалися також політичні в’язні Незалежної України.

Також були представлені секції для обговорення на конференції:  Історичні аспекти становлення української державності; Етнічні межі української нації та географія розселення українців у світі. Роль вітчизняної педагогіки у національно- патріотичному вихованні молоді; Українська журналістика у роки незалежності України: стан та перспективи розвитку;  Правові аспекти захисту незалежності України в умовах зовнішньої агресії;  Здобутки українських спортсменів на міжнародних змаганнях; Провідні досягнення українських кібернетиків за роки незалежності України.

 

Актуально

На Рівненщині вперше провели Фестиваль патріотичної пісні (ВІДЕО)

Фестиваль Патріотичної пісні провели вперше на Рівненщині. Сімнадцять команд учасників зі всієї області приїхали в  …

Залишити коментар