Головна » Новини » Польща відмовляє українським чоловікам у візах

Польща відмовляє українським чоловікам у візах

vizaГенеральне консульство Польщі в Луцьку не видає візи українцям призовного віку. пише Корреспондет.

Зокрема, волиняни скаржаться, що громадянам повертають документи з формулюванням “інформація, яку ви надали для підтвердження мети та умов поїздки,недостовірна“. При цьому, в консульстві не пояснюють, що саме слід виправити вдокументах, а відмовляють, в основному, чоловікам, які підпадають в Україні підмобілізацію.

У консульстві Польщі не підтверджують інформації, що у візах відмовляють черезпризовний вік чоловіків.

Відзначають, що ніяких нових розпоряджень для видачі віз не надходило. Разом з тим,підкреслюють, що відмовити у візі можуть у випадку з проблемами з основнимидокументами.

Довідки з військкоматів ми не вимагаємо. Якщо в порядку всі документи,заброньований готель, то з туристичною візою не повинно бути проблем. Але дозвілдається на розсуд консула. У військовозобов’язаних проблеми можуть виникнути тількина кордоні, але це вже не в нашій компетенції, – розповіла представниця консульства Польщі в Луцьку.

Зазначимо, раніше повідомлялося, що в Західній Україні люди виїжджають за кордон цілими селами, щоб не потрапити під мобілізацію.


Актуально

Школярі Рівненщини вчилися виготовляти писанки

У публічній бібліотеці с. Здовбиця 20 березня стартував тиждень майстер-класів з виготовлення великодніх писанок, який …

Залишити коментар