Головна » Новини » «Турнір поколінь» з волейболу відбувся на Рівненщині

«Турнір поколінь» з волейболу відбувся на Рівненщині

h6CfAqMTl6UВ селі Шубків Рівненського району відбувся ХХХ «Турнір поколінь» з волейболу серед команд тутешньої сільради. Він виявився рекордним, повідомляє Міністерство молоді та спорту України.

Досягнення шубківських шанувальників цього виду спорту буде внесене до Національного Реєстру Рекордів як «найтриваліший період проведення щорічного любительського волейбольного турніру». Про це заявили представники Реєстру, які були присутні на змаганнях.
До їх організації та проведення, окрім Шубківської сільської ради, вже традиційно долучилися комунальний заклад Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради та Відділення НОК України в Рівненській області.

Цього разу у спортивному залі Шубківської загальноосвітньої школи зібралося 8 волейбольних команд, сформованих за віковим цензом: школярі, юнаки до 20 років, чоловіки 20-25 років, 26-30 років, 31-40 років та понад 40 років.

За підсумками змагань перше місце виборола команда села Шубків віком 21-25 років, друге місце – у збірної їх однолітків з села Котів. Бронзові нагороди дісталися команді ветеранів (40-45 років) села Шубків.


Актуально

У Рівному спалили офіс відомого ЗМІ (ФОТО)

У Рівному у редакцію журналістів    “Четвертої влади” кинули коктейль. Про це повідомив редактор агентство журналістських …

Залишити коментар