Головна » Відео новини » Рівненські підприємства самостійно взялися прокладати дорогу

Рівненські підприємства самостійно взялися прокладати дорогу

bezyimyannyiy Рівнянин Андрій щодня їздить на роботу розбитою дорогою. Зізнається, чи не кожен водій тут скаржиться на неї, втім за ремонт ніхто до цього часу не брався . Чоловік підраховує – проїзд промисловою зоною на вулиці Курчатова вартує йому декілька тисяч гривень на рік. Саме такі суми йдуть на ремонт його автомобіля  після щоденних перевезень.

Безпосередньо скаржився не один рік на дорогу комунальникам та міській владі Юрій Чаборай, Власнику  фірми « Інтер Бетон» щоразу відмовляли. Сьогодні ж каже, набридло . І ремонтувати дорогу взявся своїми силами .

Один з ініціаторів ремонту дороги , Віктор Бурба, розповідає, що на промисловій по вулиці Курчатова розташовано більше 30ти підприємств та фірм. Втім,  відгукнулись на ремонт дороги за власний чухонок лише одиниці.

За три дні ремонту на  вулиці Курчатова таки  з’явилась надійна бетонна дорога. Втім лише тільки по одній стороні. Підприємці, що фінансували її створення у проїзді нею не відмовляють нікому. Проте, зізнаються, чекають від інших учасників дорожнього руху і свого внеску у відновлення промислової зони на вулиці Курчатова.

Актуально

У Рівному з”явиться велопатруль – новини у КУБі (ВІДЕО)

РІВНЕ Перший центр туристичної інформації відкрився в Острозі. Як розповіла керівник Центру Олеся Гощук, тут …

Залишити коментар