Головна » Новини » Рівненські рятувальники в день професійного свята перемогли на міжнародному турнірі з міні-футболу

Рівненські рятувальники в день професійного свята перемогли на міжнародному турнірі з міні-футболу

20717 вересня в Рівному відбувся перший міжнародний турнір з міні-футболу «Спорт зближує серця». Повідомляє прес-служба ДСНС України в Рівненській області.

Змагання були розділені між 6 дитячими та 8 дорослими командами. Старшу групу представляли збірні команди рятувальників обласного управління ДСНС «Рівне-112», патрульних поліцейських, депутатів Рівнеради, просвітницького центру ім. Томаша Сосновського, гуманітарної гімназії, обласного телеканалу «РТБ» та міста Казімєжа Дольного Республіки Польща.

Впродовж усього турніру на майданчику точилась напружена цікава боротьба, яка викликала багато яскравих емоцій у численних вболівальників.

Протягом групового етапу рятувальники-футболісти продемонстрували високий рівень майстерності, зіграність та жагу до перемоги, завдяки чому переграли всіх своїх суперників із загальним рахунком 16:0. В другій групі найсильнішими стали патрульні поліцейські Рівного. Отже, саме ці команди зійшлися у вирішальному матчі турніру.

Фінал змагань видався дуже напруженим. Основний час гри рятувальників та правоохоронців завершився у нічию – 1:1. Тож переможця визначали в серії 6-метрових ударів. Краще їх виконали гравці Служби порятунку – 3:2, які і здобули звання переможця першого міжнародного турніру з міні-футболу «Спорт зближує серця». Третє місце завоювала команда «гімназистів», яка з мінімальним рахунком 1:0 перемогла польських гостей.

«Нам дуже приємно, що саме сьогодні в день професійного свята рятувальників нам вдалося перемогти на турнірі, – поділився враженнями після гри заступник начальника ГУ ДСНС України у Рівненській області Ігор Михальчук. – Команди були гарно підготовленими й протистояти кожній із них було досить важко. Але завдяки бажанню та набутій на постійних тренуваннях майстерності, нам таки вдалося здобути цей спортивний приз».

Протягом турніру для усіх присутніх рятувальники з нагоди професійного свята провели виставку пожежно-рятувального обладнання, а також пригостили спортсменів і глядачів смачним козацьким кулішем.

Актуально

Сьогодні у Рівному для майбутніх поліцейських стартують фізичні випробування

Сьогодні у Рівному майбутніх поліцейських перевіряли на фізичну витривалість. Нагадаємо, із усіх поданих кількох сотень …

Залишити коментар