Головна » Новини » Комісія з демаркації кордону України та Білорусі працює на Рівненщині

Комісія з демаркації кордону України та Білорусі працює на Рівненщині

kordonПоки що українсько-білоруський державний кордон є лише на карті. Для того, аби чітко визначити межі обох країн та винести кордон на місцевість, на Рівненщині упродовж трьох днів триватиме чергове засідання Спільної українсько-білоруської демаркаційної комісії.

Сторони, зокрема, планують затвердити другий том Графічного проекту місць встановлення прикордонних знаків, а також інструкції виконання польових демаркаційних робіт. У підсумку буде підписаний узгоджений протокол.

«Для Рівненщини нормальне функціонування державного кордону означає розгортання міжнародної співпраці, розвиток малого та середнього бізнесу. Це сприятиме надходженню фінансів до державного бюджету, – зазначив перший заступник голови ОДА Юрій Приварський.

Разом з тим, за його словами, не потрібно забувати про щоденні потреби людей, які проживають по обидва боки кордону і мають давні родинні та сімейні зв’язки. «Наше завдання зробити кордон комфортним для розвитку не тільки міждержавних, але й міжлюдських відносин», – підсумував Юрій Приварський.

 Довідково: Українсько-білоруський державний кордон має загальну протяжність 1084,2 кілометри та проходить територією Волинської, Рівненської, Житомирської, Київської та Чернігівської областей. На Рівненщині дана межа складає 225 кілометрів. Торік, у червні, до винесення державного кордону на місцевість області вже приступили спеціальні робочі групи. Вони за координатною сіткою позначають, де будуть встановлені прикордонні знаки. Загалом демаркацію кордону планують завершити за декілька років.


Актуально

У Костополі чоловік потрапив у ДТП

У Костополі постраждав 75-річний місцевий чоловік, власник автомобіля “Пежо”. Аварія сталась учора. Зіткнення відбулось на …

Залишити коментар