Головна » Новини » Керівникам неприбуткових організацій рекомендують вчасно подати документи

Керівникам неприбуткових організацій рекомендують вчасно подати документи

calculating_1bВідповідно до постанови КМУ від 13.07.2016 р. № 440 «Про затвердження Порядку ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій, включення неприбуткових підприємств, установ та організацій до Реєстру та виключення з Реєстру» органи ДФС упродовж двох місяців з дня набрання чинності даної постанови (з 16 липня 2016 року) надсилають неприбутковим організаціям, що включені до Реєстру неприбуткових організацій на день набрання чинності Закону України від 17.07.2015 р. № 652 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування неприбуткових організацій», письмові запити про надання в місячний термін з дня їх отримання:

– відповіді щодо відповідності неприбуткової організації вимогам, встановленим пунктом 133.4 статті 133 Податкового кодексу України;

– завірених нею копій установчих документів організації (крім тих, що оприлюднені на порталі електронних сервісів відповідно до Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань”).

Житлово-будівельні кооперативи додатково мають надати завірені ними копії документів, що підтверджують дату прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом житлового будинку та факт спорудження або придбання такого будинку житлово-будівельним (житловим) кооперативом.

Неприбуткові організації, які до 1 січня 2017 р. не приведуть свої установчі документи у відповідність з вимогами, встановленими пунктом 133.4 статті 133 Податкового кодексу України, та не нададуть копії таких документів контролюючому органу, виключатимуться після 1 січня 2017 р. контролюючим органом з Реєстру неприбуткових установ та організацій.

Актуально

У Мережі з`явилося відео з місця авіакатастрофи у Греції де загинули рівняни

У Мережі з`явилося відео з місця авіакатастрофи у Греції, в якій загинуло подружжя з Рівненської …

Залишити коментар