Головна » Новини » Рівне » «Військово-польовий АРТ» презентують у Рівному

«Військово-польовий АРТ» презентують у Рівному

vpa2

У Рівному відбудеться відкриття виставкового проекту «Військово-польовий АРТ». 15 вересня, в четвер у Рівненському міському палаці культури «Текстильник» проходитиме виставка речей із зони АТО. Народні майстри перетворили привезені з бойових місцин речі на витвори мистецтва.

Урочиста презентація відбудеться  о 14:00.

Серед артоб’єктів – протитанкова граната «Муха», розписана в петриківському стилі, прикрашене традиційною вишивкою військове обмундирування, ікони із соломи на ящиках для набоїв тощо.

Загалом Проект об’єднав понад 70 митців народного декоративно-прикладного та ужиткового мистецтва із 22 областей України.

Перетворити військові предмети із зони АТО на арт-об’єкти із національною символікою є основним завданням проекту. Організатори хочуть продемонструвати, як невимовна жага до життя, прагнення краси та гармонії пробиваються крізь жахи війни, а добро неодмінно перемагає зло.

Як повідомляють очільники проекту, до «Військово-польового АРТу» долучилося понад 70 митців народно-прикладного мистецтва України, серед яких є й учасники АТО. Ініціатором реалізації проекту виступила Асоціація «Україна-Франція».

Також, під час презентації проекту народні майстри України проведуть у музеї майстер-класи з вирізання дерев’яної іграшки, плетіння крайки, петриківського розпису, народного малярства, холодного батика.

Виставка працюватиме впродовж місяця.

Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

Актуально

ФК”Верес” з вересня гратиме на Луцькому стадіоні

ФК «Верес» хоче прийняти на стадіоні в Луцьку команду «Ворскла» або «Сталь» «Верес» продовжує розглядати …

Залишити коментар