Головна » Новини » У Євроарті наприкінці тижня знайдуть нові точки дотику

У Євроарті наприкінці тижня знайдуть нові точки дотику

lobchuk“Живописні точки дотику” спільна виставка Оксани Лобчук і Галини Соколовської-Герби відкриється 16 вересня о 16.00  у клубному кафе галереї європейського живопису «Євро-Арт»

 Виставка Оксани Лобчук і Галини Соколовської-Герби «Краса нашого саду» експонується у рамках проекту ««Євро-Арт» для талановитих». Свої творчі доробки у клубному кафе галереї європейського живопису «Євро-Арт» уже змогли презентувати десятки художників і фотохудожників.

Сьогоднішня виставка Оксани Лобчук і Галини Соколовської-Герби має багато точок дотику. Обидві художниці «розміняли» 100 років: Оксані 40, а Галині – 60! Погодьтеся, не в усіх прекрасних живописців складається така ситуація, щоб на «особливий ювілей» представити тандемом спільну виставку. В експозиції, що розміщена у трьох залах клубного кафе «Євро-Арт», розміщено 50 картин, написаних переважно в олійній техніці. Усі вони об’єднані концепцією «Краса нашого саду».

У своїй творчості обидві художниці зорієнтовані на реалістичну стилістику та максимально правдиве відображення форми. У сюжетних лініях Оксані та Галині вдається розкрити природну рівновагу і гармонію оточуючого світу. У повсякденній живописній праці їх надихає тепло рідної домівки та краса батьківського саду. Не дивлячись на те, що кожна із мисткинь володіє власною манерою письма, спільною точкою дотику для них є створення художніх образів квітів: «Квіти сонця», «Білі лілеї», «Осінні ліхтарики» (О. Лобчук), «Серпневі квіти», «Люпин цвіте», «Дари Матінки Землі» (Г. Соколовська-Герба).

«Обидві художниці надзвичайно талановиті, – зазначає куратор Лариса Костюк. – Мають мистецьку освіту, учасниці багатьох колективних виставок і персональних проектів. Живописні твори художниць знаходяться у приватних колекціях шанувальників мистецтва в  Україні, Польщі, Англії, Франції, Португалії, Канаді, Росії, Ізраїлі, США та інших країнах світу. Бажаємо рівнянам та гостям міста отримати задоволення від спілкування із творами Оксани і Галини та принести в свої оселі світло і вишуканість краси рідної природи, що бринить з картин художниць».

 Виставка триватиме до 16 жовтня 2016 р.

Актуально

Міносвіти уже визначили графік проведення ЗНО-2018 (+ГРАФІК)

Відповідно до наказу, реєстрація осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 6 лютого до 19 березня …

Залишити коментар