Головна » Новини » Голова облради на один день?

Голова облради на один день?

draganchukРівненська облрада знову залишиться безголовою. За нашими джерелами, Микола Драганчук завтра складе свої повноваження. Але все по порядку…

Сьогодні на сесії облради депутати таки вибрали голову. Ним став представник ВО “Батьківщина”, перший заступник, в.о. голови облради  – Микола Драганчук. За нього проголосували 35 депутатів.

Згодом з’явилася інформація про те, що голову фракції “Батьківщина” – Миколу Кучерука виключили з лав партії. Хоча він прокоментував, що нічого про це не знає. Однак, наші джерела повідомляють, що причиною звільнення Кучерука стало невиконання київських наказів. А саме, за домовленостями зверху, “Батьківщина” повинна була зняти кандитатуру Драганчука і проголосувати за Оксану Лозову на посаду голови обласної ради і, тим більше, не входити в коаліцію з БПП і “Свободою”. Через цю ж причину Микола Драганчук, мовляв, збирається написати заяву не тільки на звільнення з посади, а й скласти мандат депутата обласної ради.

Оксана Лозова  прокоментувала ситуацію так: “Мені дуже прикро, що наша фракція “Батьківщини” пішла в спілку з “Солідарністю”.

Тепер повернемося до сьогоднішньої сесії. Першим заступником Драганчука обрали представника БПП Олександра Корнійчука. За його кандидатуру проголосували 40 депутатів.  Тому, якщо Драганчук складе свої повноваження, в.о.голови облради стане Олександр Корнійчук. Напрошується логічний висновок: представники БПП прекрасно знали про київські домовленості, але все ж переманили “Батьківщину” на свою сторону, щоб залишити посаду голови облради (хоч і в.о.) за собою. Але це вже власні спостереження. А нам залишається запастится попкорном і зайняти місця в першому ряду. 🙂

Актуально

ТЕРМІНОВО: Біля Рокитного місцеві перекрили міжнародну трасу

Як стало відомо, 24 вересня жителі сил Кисорічі та Карпилівка Рокитнівського районі перекрили рух на …

Залишити коментар